28.5 C
Belgrade
Thursday, June 25, 2026

“VIDIMO SE ZA DVA DANA U BEOGRADU!” Vučić još jednom pozvao građane na istorijski skup: Ne postoji ništa važnije od toga da zajedno gradimo budućnost Srbije

Naslovna

Vučić još jednom pozvao građane na veliki skup u subotu: Vidimo se za dva dana u Beogradu!

av.jpg
Foto: Printscreen/Instagram/avucic

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je do velikog skupa u Beogradu ostalo dva dana i još jednom pozvao sve da zajedno gradimo budućnost naše zemlje.

– Kada smo zajedno – možemo više! Zajedno gradimo budućnost Srbije! Svi smo jedna porodica! – poručio je predsednik.

Vučić je ranije istakao da će svi koji dođu na skup dobiti listić sa 15 ključnih tema kako bi sami izabrali prioritete države, a najavio je i pokretanje specijalnog portala za prijavu bahatih funkcionera.

Ne postoji ništa važnije od toga da zajedno gradimo budućnost Srbije. Vidimo se za dva dana u Beogradu! – dodao je Vučić u novoj objavi.

Kurir.rs

73 · Reaguj

Slične vesti

TV Kanali

Pink

Happy

Prva

B92

RTRS

RTS 2

RTS 1

K1

Tanjug

Euronews

Web kamera Kopaonik