Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se večeras nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu “Srbija jedna porodica”, koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.
– Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore noge, saberu utiske i nasmeju se. Žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju. P.S. Ako ne možes da ih pobediš, ti im se pridruži – rekao napisao je predsednik Vučić uz snimak.
– Slobodno ti njima, odmaraće sutra do 12:00, nemoj da se napijaju, ali slobodno po jednu čašu i to – rekao je predsednik okupljenima na šta je dobio odgovor da su bile 2-3 pauze i da je na svakoj po jedno hladno pivo moralo biti.
Predsednik je na kraju poručio piće za sve, dok je on sam uzeo pivo.
– Ovo ja plaćam – rekao je predsednik.
