- Blic
Mali je na Instagramu poručio da su učesnici SNS skupa ponosni na srpsku zastavu
Glavni skup počinje u 18 sati ispred Skupštine Srbije.
Siniša Mali, ministar finansija, predvodio je grupu učesnika skupa “Zajedno gradimo budućnost Srbije” koji su u Ulici kneza Miloša razvili srpsku zastavu dugačku 500 metara.
– Ponosni na srpsku trobojku. Srbija pobeđuje – napisao je Mali na Instagramu uz nekoliko fotografija razvijene zastave.
Građani zastavu nose Ulicom kneza Miloša.
Brankov most i dalje prelaze ljudi u grupama sa porukama “Srbija pobeđuje”, “Srbija je uz Vučića” i drugim.
Skup počinje u 18 sati ispred Skupštine Srbije.
. (Foto: Instagram / screenshot)
