Home Politika “PONOSNI NA SRPSKU TROBOJKU” Učesnici mitinga SNS razvili zastavu dugačku 500 metara...

“PONOSNI NA SRPSKU TROBOJKU” Učesnici mitinga SNS razvili zastavu dugačku 500 metara u Ulici kneza Miloša, na čelu kolone Siniša Mali (FOTO)

0

  • Blic

Mali je na Instagramu poručio da su učesnici SNS skupa ponosni na srpsku zastavu

Glavni skup počinje u 18 sati ispred Skupštine Srbije.

Siniša Mali, ministar finansija, predvodio je grupu učesnika skupa “Zajedno gradimo budućnost Srbije” koji su u Ulici kneza Miloša razvili srpsku zastavu dugačku 500 metara.

Ponosni na srpsku trobojku. Srbija pobeđuje – napisao je Mali na Instagramu uz nekoliko fotografija razvijene zastave.

Građani zastavu nose Ulicom kneza Miloša.

Brankov most i dalje prelaze ljudi u grupama sa porukama “Srbija pobeđuje”, “Srbija je uz Vučića” i drugim.

Skup počinje u 18 sati ispred Skupštine Srbije.

. (Foto: Instagram / screenshot)

Exit mobile version