Održana je redovna Skupština KK Crvene zvezde Meridianbet u prostorijama kluba u dvorani “Aleksandar Nikolić”, gde su sve odluke usvojene jednoglasno i najavljen plan za predstojeći period.
Kako Meridiansport prenosi, sednicu je Željko Drčelić, predsednik kluba sa Malog Kalemegdana, koji se obratio prisutnima i zahvalio državi, Upravnom odboru, Skupštini, sponzorima i navijačima, a poslao je i poruku da će se crveno-beli odužiti dobrim rezultatima na terenu.
Milan Tomić Željko Drčelić, Detalj sa utakmice kk Crvena zvezda-kk Hapoel košarka Evroliga 26 kolo (Foto- Aleksandar Dimitrijević-Sportal)
Kako dalje navodi isti medij, veliki broj predstavnika Skupštine je prvi put video nove prostorije kluba, koje su uređene po najvišim standardima, te nisu krili oduševljenje onim što su videli u Čarlija Čaplina 39 i zahvalili su se Drčeliću na bazi koju je Zvezda dobila i koja je izgrađena u skladu sa veličinom kluba.
Posle izlaganja predsednika Drčelića i finansijskog dela, na red je došao sportski sektor, koji je dobio veliko pojačanje u vidu Miloša Teodosića. Legendarni plejmejker je preuzeo ulogu sportskog direktora i po prvi put se obratio članovima Skupštine s nove funkcije.
Predstavio je ideju i plan koje je Zvezda zacrtala, a nakon obraćanja je dobio gromoglasan aplauz.
Miloš Teodosić FOTO: KK Crvena zvezda
Crveno-beli su dobili i novo lice u birokratskom delu, pošto je ulogu finansijskog direktora preuzeo Alek Kulundžić.
Sve što je bilo na dnevnom redu, usvojeno je jednoglasno – analizirano je urađeno, a istovremeno su čelni ljudi kluba najavili narednu sezonu u koju ulaze sa novim trenerom Ibonom Navarom – sa željom za što boljim rezultatima.
Video: Nikola Jović bodri Zvezdu!
