Tri dana do velikog skupa u Beogradu: Vučić se oglasio i poručio građanima: Vidimo se 27. juna!

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se uoči veličanstvenog narodnog okupljanja ispred skupštine i poručio građanima zašto je ovaj skup toliko važan.
– Kada smo zajedno – možemo više! Zajedno gradimo budućnost Srbije! Svi smo jedna porodica! – poručio je predsednik.
Vučić je ranije istakao da će svi koji dođu na skup dobiti listić sa 15 ključnih tema kako bi sami izabrali prioritete države, a najavio je i pokretanje specijalnog portala za prijavu bahatih funkcionera.
– Vidimo se 27. juna, u 18 časova, u Beogradu. Srbija pobeđuje! – dodao je Vučić u novoj objavi.
Veliki skup “Srbija, jedna porodica” ispred Narodne skupštine biće prilika da građani direktno kroje budućnost zemlje.
Kurir.rs

91 · Reaguj










