Voditeljka Dušica Jakovljević uskoro će se useliti u novi luksuzni stan u Beogradu, a sada je otkrila i detalje ove nekretnine koja ju je na prvi pogled osvojila.
Naime, Dušica je istakla da očekuje useljenje već za mesec dana, čim se završe svi radovi na zgradi i pratećim sadržajima. Posebno ju je oduševio moderan koncept kompleksa, kao i napredna tehnologija kojom će objekat biti opremljen.
– Red je da završimo ovu televizijsku sezonu sa novim počecima. Za mesec dana bi trebalo da budem u novom stanu, samo da se završi cela zgrada sa propratnim sadržajima. Biće tu teren za padel, park… Odlučila sam da uđem u ovu priču ranije. Kada sam upoznala ljude koji stoje iza projekta i kada su mi predstavili smart sistem – sve je na “tač”, ulazak u zgradu uz prepoznavanje lica – rekla sam: “Ovo moram da imam!” – ispričala je Dušica.
Foto: printscreen RTV Pink
Voditeljka priznaje da su mnogi dovodili u pitanje veličinu stana koji je odabrala, ali ona nije želela da pravi kompromise kada je reč o životnom prostoru.
– Pitali su me zašto mi treba toliki stan i zašto nisam uzela manju kvadraturu. Ali znala sam da, kada budem kupovala svoj prvi stan, želim da me obori s nogu. Da uđem i kažem: “E, ovo sam ja stvorila.” Ovo je tek početak – dodala je ona.
Foto: printscreen RTV Pink
Dušica je naglasila da je ovu veliku odluku donela pre svega zbog dece, kojima želi da obezbedi siguran i kvalitetan život.
– Šalili smo se na tu temu, ali ovo je nešto što pripada meni i mojoj deci. To je njihova baza za budućnost – mesto gde će Anđela učiti i imati svoju privatnost, kao i Ognjen. Anđela uskoro upisuje fakultet i nadam se lepim vestima već sledeće nedelje – rekla je voditeljka u emisiji “Premijera – Vikend specijal”.
BONUS VIDEO:










