Sramne objave i uvrede na račun građana Srbije i simpatizera SNS-a, ne prestaju da se nižu na društvenim mrežama, a blokaderi još jednom su pokazali svoje pravo lice.
Politički program blokadera i opozicije i dalje svodi na samo jedno – bezumnu mržnju, vređanje i dehumanizaciju svih koji ne dele njihove stavove. Tokom čitavog današnjeg dana svedoci smo uvreda i agresije, a poslednji u nizu incidenata otišao je korak dalje, prelazeći u otvoreno priželjkivanje nesreće i smrtnih ishoda.
Meta najnovijeg brutalnog napada na društvenoj mreži Iks bili su građani i simpatizeri SNS koji su peške krenuli iz Sremske Mitrovice na skup u Beogradu.
Jedan od blokadera ostavio je jeziv komentar koji je zgranuo javnost.
– Nadam se da će svi pocrkati od vrućine. Ološijada Ćaci brabonjaka – napisao je u komentaru.
Ovo savršeno prikazuje mentalni sklop onih koji sebe u sopstvenim zabludama smatraju elitom. Umesto civilizovanog ponašanja, oni koji Srbiju navodno vode u Evropu nude nasilje i divljaštvo.
Da stvar bude gora, ovo nije prva ovakva objava tokom današnjeg dana. Svi oni koji se usude da pokažu drugačije mišljenje ili podršku skupu u glavnom gradu, automatski postaju meta najprizemnijeg linča.
BONUS VIDEO










