BEOGRAD – Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić istakla je da je za nju najvažnija poruka predsednika Aleksandra Vučića na skupu ispred Doma Narodne skupštine da želi slobodnu i ujedinjenu Srbiju.
“Najvažnija predsednikova rečenica: “Hoću slobodnu ujedinjenu Srbiju. Nekoliko puta je podvlačio i ponavljao – zajedno, jedinstveni, ujedinjeni možemo sve. I ja se apsolutno slažem sa tim. To je meni najvažnija poruka skupa”, rekla je Brnabić na TV Prva.
Ona je navela da su takođe važne još dve poruka, a jedna od njih je da su ljudi najvažniji.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa










