34.6 C
Belgrade
Sunday, June 28, 2026

KASPER OBELODANIO PRVU FOTOGRAFIJU MINE KOSTIĆ NAKON NAPUŠTANJA PSIHIJATRIJE! Jedan detalj digao ogromnu prašinu, komentari samo pljušte!

Pevačica Mina Kostić ponovo je privukla pažnju javnosti nakon što je objavljena njena prva zajednička fotografija sa partnerom Manetom Ćuruvijom Kasperom posle njenog izlaska iz Specijalne zatvorske bolnice u Beogradu.

Na fotografiji, koja se ubrzo proširila društvenim mrežama, Mina i Kasper poziraju zagrljeni i nasmejani, ostavljajući utisak da su teške trenutke ostavili iza sebe. Njihov zajednički kadar izazvao je brojne reakcije, budući da se prethodnih dana mnogo spekulisalo o njenom zdravstvenom stanju i oporavku, ali i njihovom odnosu.

– Volimo vas – piše u objavi, a na fotografijama se vidi kako pevačica grli Kasper.

Foto: instagram.com/printscreen

Mina Kostić i Kasper

Podsetimo, pevačica Mina Kostić nedavno je izašla iz psihijatrijske bolnice “Laza Lazarević”. Ona je u ovu ustanovu prvobitno dovedena 31. maja u pratnji policije, a zadržana je zbog ispoljene agresije i teške anksioznosti.

Mina Kostić je u ustanovi provela određeni broj dana, a po izlasku iz bolnice je nosila crnu haljinu, kačket i naočare, i okupljenim novinarima je kratko poručila:

” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>

PROČITAJTE JOŠ: NAJNOVIJA FOTOGRAFIJA IZ DOMA MINE KOSTIĆ ODMAH PO NAPUŠTANJU “LAZE”: Otkriveno šta se dešava u njena četiri zida nakon svega!

– Odlično sam, dobro se osećam.

Iako Mina tvrdi da je dobro njen kolega je prokomentarisao Mininu trenutnu situaciju ističiću da pevačica prolazi kroz težak period.

Po Minu su u ustanovu došla njena braća i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Kasper joj je bio ogromna podrška tokom celog procesa, jer ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari dok je boravila u ustanovi.

BONUS VIDEO:

Slične vesti

TV Kanali

Pink

Happy

Prva

B92

RTRS

RTS 2

RTS 1

K1

Tanjug

Euronews

Web kamera Kopaonik