Vučić još jednom pozvao građane na veliki skup u subotu: Vidimo se za dva dana u Beogradu!

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je do velikog skupa u Beogradu ostalo dva dana i još jednom pozvao sve da zajedno gradimo budućnost naše zemlje.
– Kada smo zajedno – možemo više! Zajedno gradimo budućnost Srbije! Svi smo jedna porodica! – poručio je predsednik.
Vučić je ranije istakao da će svi koji dođu na skup dobiti listić sa 15 ključnih tema kako bi sami izabrali prioritete države, a najavio je i pokretanje specijalnog portala za prijavu bahatih funkcionera.
– Ne postoji ništa važnije od toga da zajedno gradimo budućnost Srbije. Vidimo se za dva dana u Beogradu! – dodao je Vučić u novoj objavi.
Kurir.rs


73 · Reaguj










