Blokaderi su odavno pokazali da im nije stalo ni do Srbije, ni do budućnosti njenih građana, a sada je to potvrdio i profesor blokader Ognjen Radonjić.
On je, gostujući na N1, otvoreno pozvao političara Vladana Đokića, koji je nekada obavljao i funkciju rektora Beogradskog univerziteta, da studente Medicinskog fakulteta ostavi bez diploma, a Srbiju praktično bez doktora!
Time bi, praktično, uništio budućnost i živote čitave jedne generacije studenata!
– Svi akti koji budu doneti na Medicinskom fakultetu u ovom sastavu mogu biti oboreni – rekao je profesor Radonjić na N1.
– Diplome, na primer – upitala je voditeljka.
– Njih neće biti, neće ih potpisivati rektor – objasnio je sumanuti blokaderski naum profesor Ognjen Radonjić.
Kurir Politika
