Home Politika Grupa građana iz Novog Sada peške krenula na skup 27. juna u...

Grupa građana iz Novog Sada peške krenula na skup 27. juna u Beogradu

0
live now

25. jun 2026 08:59

Foto: Shutterstock.com

NOVI SAD – Grupa građana krenula je jutros pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ”Srbija jedna porodica” koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine.

Građani nose zastave Srbije i zastave sa sloganom ”Srbija pobeđuje” i uzvikuju ”Kosovo je srce Srbije” i ”Živela Srbija”.

Planirano je da prespavaju u Inđiji, odakle će nastaviti put ka Beogradu.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa

Exit mobile version