Gospodin koji je izazvao veliku pažnju javnosti u Srbiji – Dragoljub Marković iz Vrnjačke Banje – odgovorio je novinarima Nove S, koji su od njega želeli da dobiju izjavu o tome kako se u Srbiji loše živi. On se danas uključio u program Informer TV i komentarisao taj slučaj.
Novinarski duo s blokadersko-tajkunske televizije Nova S, Marko Novičić i Nastasija Stošić, ovog jutra ostao je frapiran zbog onoga što je doživeo tokom obilaska jedne kraljevačke pijace, i to sve u programu uživo.
Njima je Dragoljub Marković odgovorio da se u Srbiji dobro živi, navodeći da “ko hoće da radi, može da zaradi”.
– Drago mi je što sam doživeo to da dam podršku Vučiću, Brnabić i drugima. Oni idu 50.000 kilometara na sat.
Prepričavajući događaj sa pijace, rekao je da neće dozvoliti “stranim plaćenicima” da ruše državu.
– Ja živim u Vrnjačkoj Banji i dajem podršku predsedniku. Drago mi je što sam to rekao. Kapa dole Aleksandru Vučiću, da njega nije bila ni u Vrnjačkoj Banji ne bi bilo hotela. Mnogo radnih mesta je otvoreno zahvaljujući predsedniku. Novinari se jesu ljutili, vidim da im nije pravo bilo nakon što sam rekao da se u Srbiji dobro živi.
Marković navodi da posao ide dobro – a kada obuče “uniformu” na kojoj piše “Vučić tim” prodaja ide još bolje.
– Ja živim od svog rada i dajem podršku mladim ljudima.
Detaljnije u video-snimku ispod teksta.
