Predsednik Aleksandar Vučić je danas prisusustvovao otvaranju deonice Adrani–Preljina na Moravskom koridoru i tom prilikom dobio neprocenjiv poklon.
Predsednik Srbije je nakon otvaranja deonice prisustvovao skupu u selu Oplanići, gde se susreo i sa građanima koji su sa Kosova i Metohije krenuli peške kako bi u Beograd stigli na skup koji se organizuje u subotu, 27. juna.
Tom prilikom grupa mladića sa Kosmeta je predsedniku darovala ikonu Svetog cara Lazara.
– Želim da se zahvalim našim ljudima sa KiM. Hvala im na svemu što čine za našu državu. Znamo šta je Srbija, znamo koje su naše svetinje i čuvaćemo ih, kao i ugled naše zemlje. Nećemo nikome da se svetimo, hoćemo da ujedinjeni gradimo budućnost naše zemlje – rekao je predsednik Srbije.
Detalje predaje ikone predsedniku Srbije pogledajte u galeriji ispod teksta.
” height=”30″ src=”http://informer.rs/layout/files/img/icons/arrow.svg” width=”30″>
BONUS VIDEO:
