Pevačica Suzana Jovanović pojavila se sinoć na koncertu “Južnog vetra”, a pre nastupa govorila je o karijeri i životu, te je odgovorila i na pitanje o odnosu sa Lepom Brenom.
Nakon smrti kreativnog direktora “Granda” Saše Popovića, javnost se zainteresovala za život njegove udovica Suzane Jovanović, a tu se povela polemika i o njihovom odnosu sa Lepom Brenom, koja je bila njihov dugogodišnji prijatelj i saradnik.
Međutim, nakon Sašine smrti, Brena se nije našla Suzani u najgorim trenucima, te više nisu imale kontakt.
Foto: Informer
Suzana je sinoć na koncertu odgovorila na pitanje da li su se odnosi sa Brenom stabilizovali, ali nije htela da se produbljuje, već je samoodmahnula rukom i rekla: “Ništa!”.
Inače, Jovanovićeva je na koncertu zablistala u elegantnoj haljini i oduševila je sve prisutne izgledom.
BONUS VIDEO:










